Angajam:

1. Agent vanzari in targuri auto
2. Reprezentant teritorial

7 locuri de munca disponibile!

DESCRIEREA POSTULUI:

Postul presupune atat munca de teren (care se va desfasura in weekend in targul de masini din orasul tau), cat si munca la domiciliu.

Pe teren (in targul de masini):
  • distributia de de flyere/afise in targul de masini
  • obtinerea acordului vanzatorilor (de masini) in vederea publicarii anunturilor pe Auto.ro (contra cost)
  • colectarea acestor anunturi (de la vanzatorii care si-au dat acordul de publicare), prin completarea unui formular cu datele obtinute de la vanzator
  • fotografierea masinii (cu apart foto propriu), pentru fiecare formular completat
La domiciliu:
  • introducerea anunturilor (din formularele completate de tine) si a pozelor in interfata site-ului Auto.ro

ORASELE in care cautam agenti vanzari sunt: Arad, Bacau, BUCURESTI, Sibiu, Ramnicu Valcea, Targu Mures, Timisoara..

CERINTE:

  • sa faca fata muncii de teren
  • disponibilitate pentru munca in weekend
  • sa poata lucra de acasa la PC-ul personal
  • sa aiba conexiune la internet
  • sa posede aparat foto digital
  • abilitati bune de vanzare
  • persoane dinamice, responsabile, capacitate de lucru individual

OFERTA (bonusuri, beneficii)

Salariu format din:
  • suma variabila in functie de numarul de anunturi publicate pe site

Vrei sa te angajezi la Auto.ro?

Trimite CV-ul tau la adresa de email cv@auto.ro si spune-ne in ce ORAS poti lucra.
SAU completeaza formularul de mai jos si nu uita sa atasezi CV-ul tau.

Cautam reprezentati teritoriali in 10 judete

  • promovarea serviciilor site-ului Auto.ro in randul dealerilor auto din judet (vanzatori persoane juridice de masini second hand, de camioane, motociclete, autobuze etc)
  • vanzarea pachetelor de promovare ale site-ului Auto.ro
  • incheierea de contracte cu dealerii auto din judet
  • mentinerea legaturilor comerciale cu clientii existenti
  • realizarea obiectivelor planificate
  • raportarea periodica a rezultatelor obtinute

JUDETELE in care cautam reprezentanti teritoriali sunt: Alba, Bistrita, Calarasi, Covasna, Ialomita, Iasi, Mures, Neamt, Sibiu, Suceava.

O persoana poate acoperi unul sau mai multe judete.

CERINTE:

  • experienta in vanzari
  • abilitati de comunicare si negociere
  • disponibilitatea de a acoperi clientii din aria specificata
  • permis de conducere cu o experienta reala de cel putin 2 ani
  • disponibilitatea de a folosi autoturismul personal in interes de serviciu

  • suma variabila in functie de numarul de contracte incheiate
  • voucher de benzina
  • telefon de serviciu

Aplica la acest job

(Ataseaza CV-ul tau in format: Word sau PDF)